Jüripäeva sprint

Eesti Sprindikarika 1.osavõistlus

eraldistardist sprint

20.aprill 2024
Sikupilli, Tallinn
20€/30
Korraldaja: MTÜ TERRA-O
Peakorraldaja: Sergei Rjabõškin
Peakorraldaja abi: Michael Raer
Registreerimine ja info: Michael Raer
Rajameister: Sergei Rjabõškin
Kontakt: info@terra-o.eu
Võistluste koduleht: terra-o.eu
FB event: facebook
IOF inspektor: Jüri Joonas

Soodusregistreerimine 7.aprillini

Tähtaeg 14.aprill

Lisainfo

Bulletan 2 ENG​

Stardiprotokoll / Startlist

Tulemused / Results

Etapiajad / Split times

VÕISTLUSKLASSID

Osavõtuklassid: MN 14, 18, 21, 40, 50. Võistlusklassides MN21 on tegemist maailma edetabelivõistlusega (WRE) ja stardijärjekorra määrab maailma edetabeli seis. Edetabelis mitteleiduvad võistlejad loositakse protokolli algusesse. Stardiintervall kõikides võistlusklassides on 1 minut. M võistlusklassides võivad joosta kõik sooidentiteedi ja eneseväljundusega võistlejad.

REGISTREERIMINE JA OSAVÕTUTASUD

Võistlusele on võimalik registreeruda veebikeskkonnas https://eventor.orienteering.org/Events kuni 14.04.2024 keskööni. Soodsam registreerimine lõppeb 07.04.2024 kesköösel.
Üheaegselt registreerimisega tuleb tasuda ka osavõtutasu. Registreerimine jõustub alles pärast osavõtutasu laekumist võistlusi läbiviiva klubi arvelduskontole:
MTÜ TERRA-O – EE472200221084034185.
Korraldajal on õigus osavõtutasu mitte maksnud võistlejaid starti mitte lubada.
Osavõtt võistlusest toimub oma riisikol. Võimalikke õnnetusjuhtumite ja nende
tagajärgede eest korraldaja vastutust ei kanna.

STARDIMAKSUD

Kõigides osavõtuklassides stardimaks kuni 7.aprillini 2024 on 20€. Alatest 8.aprillist 2024 kuni 14.aprillini 2024 stardimaks on 30€.

VÕISTLUSMAASTIK

Sikupilli sprindimaastik asub Tallinna imeiluses piirkonnas. Hõlmates enesesse väga erineval ajal ehitatud, nii korrapäraselt kui korrapäratult paiknevaid korterelamuid ning nende vahelisi aedu, väravaid, laste mänguväljakuid ja hekke. Reljeef on olematu. Maastikku läbiv suurema koormusega liiklustrassid loovad rajameistrile võimaluse korraldada ületuskohtade abiga otsustavaid teevalikuid. Ohukohad: sõiduteed. Olge ettevaatlikud selle ületamisel!!
Varasemad kaardid:
https://orienteerumine.ee/kaart/?eolcode=2016057
https://orienteerumine.ee/kaart/?eolcode=2017047
Kaardi mõõtkava kõigis võistlusklassides on 1:4000.
Kaardi autor on Sergei Rjabõškin.

KASUTATAV MÄRKESÜSTEEM

Kasutusel SportIdent puutevaba (SI Air+) märkesüsteem. Korraldajatelt on võimalik rentida SI Air+ pulkasid hinnaga 3€.

STARDID

Stardialasse sisenemine sulgub kell 15:00. Kõik võistlejad peavad enne enda starti läbima stardiala, kust nad saavad stardinumbrid. Stardialas on prinditud võistlusinfo, stardiprotokollid ning olemas on välikäimlad. Stardialas ei ole korraldaja poolt võistlejatele telke või muid katusealuseid – need tuleb võistlejatel soovi korral endal kaasa võtta. Stardikarantiini alal on keelatud kasutada nutiseadmeid või muul viisil saada infot võistlusradade ja võistlusmaastiku kohta. Eelstardi aeg on 3 minutit. Lisalegendid saab 2 minutit enne starti.
SPRINDI PLANEERITAVAD VÕITJATE AJAD: 12-15 min
Kontrollaeg on 1,5 tundi.

Stardiprotokoll / Startlist

VÕISTLUSKESKUS

Võistluskeskus asub Sikupilli keskuse juures. Võistluskeskuses asub sekretariaat, pakihoid, WC. Eraldi pesemise võimalust ei ole.

KEELUALA

Osalejatel on keelatud enne võistlust märgitud ala piires kaardiga liikuda või läbi viia treeninguid.

TULEMUSED

Ametlikud osavõistluse ja karikasarja tulemused pannakse hiljemalt päev pärast võistluste toimumist üles võistluste kodulehele www.terra-o.eu.

Tulemused / Results

Etapiajad / Split times

AUTASUSTAMINE

Kõikides võistlusklassides kolme paremat võistlejat.

AUS MÄNG

Osalejad peavad lugu puhtast ja ausast spordist. Võistlustel kehtivad IOFi dopinguvastased reeglid täies mahus ja sellest tulenevalt on Eesti Antidopingul ja teistel dopinguvastastel organisatsioonidel õigus läbi viia dopingukontrolli kõikide osalejate seas.

FOTO JA VIIDEO JÄÄDVUSTUSED

Palun pange tähele, et võistluse ajal tehakse fotosid ja videoid.
Korraldajal on õigus kasutada kõiki korraldaja poolt ürituse raames tehtavaid fotosid ja videoülesvõtteid turunduslikel eesmärkidel ürituse ajal ja pärast seda. Kui teil on muresid, võtke palun ühendust peakorraldajaga.

MAJUTUSVÕIMALUSED

Majutusvõimalustega on võimalik tutvuda www.airbnb.com ja www.booking.com.

JÜRIÖÖJOOKS

Pärast sprinti on võimalik osaldeda samal päeval (20.aprill) peetaval teatevõitslustel Jüriööjooksul Sakus. Täpsemalt vaata 63. Jüriööjooksu kodulehel.

 

TOETAJAD