TERRA-O topeltsprint

Eesti Sprindikarika 3.osavõistlus

viitstardiga topeltsprint

2.november 2024
Pae, Tallinn
20€/30€
Korraldaja: MTÜ TERRA-O
Peakorraldaja: Sergei Rjabõškin
Peakorraldaja abi: Michael Raer
Registreerimine ja info: Michael Raer
Rajameister: Sergei Rjabõškin
Kontakt: info@terra-o.eu
Võistluste koduleht: terra-o.eu
FB event: XXX
IOF inspektor: Jüri Joonas

Soodusregistreerimine 20.oktoobrini

Tähtaeg 27.oktoober

Lisainfo

Bulletan 2 ENG​

Stardiprotokoll / Startlist

Tulemused / Results

Etapiajad / Split times

VÕISTLUSKLASSID

Osavõtuklassid: MN 14, 18, 21, 40, 50.
Võistlusklassides MN21 on tegemist maailma edetabelivõistlusega (WRE) ja stardijärjekorra määrab maailma edetabeli seis. Edetabelis mitteleiduvad võistlejad loositakse protokolli algusesse. Stardiintervall kõikides võistlusklassides on 1 minut.

M võistlusklassides võivad joosta kõik sooidentiteedi ja eneseväljundusega võistlejad.

REGISTREERIMINE JA OSAVÕTUTASUD

Võistlusele on võimalik registreeruda veebikeskkonnas https://eventor.orienteering.org/Events kuni 27.10.2024 keskööni. Soodsam registreerimine lõppeb 20.10.2024 kesköösel.
Üheaegselt registreerimisega tuleb tasuda ka osavõtutasu. Registreerimine jõustub alles pärast osavõtutasu laekumist võistlusi läbiviiva klubi arvelduskontole:
MTÜ TERRA-O – EE472200221084034185.
Korraldajal on õigus osavõtutasu mitte maksnud võistlejaid starti mitte lubada.
Osavõtt võistlusest toimub oma riisikol. Võimalikke õnnetusjuhtumite ja nende
tagajärgede eest korraldaja vastutust ei kanna.

STARDIMAKSUD

Kõigides osavõtuklassides stardimaks kuni 20.oktoobrini 2024 on 20€. Alatest 21. oktoobrist 2024 kuni 27.oktoobrini 2024 stardimaks on 30€.

VÕISTLUSMAASTIK

Pae sprindimaastik asub Tallinna magala rajoonis. Hõlmates tüüpilised paneelmaju ning nende vahel laste mänguväljakuid ja hekke. Reljeef on olematu. Maastikku läbiv suurema koormusega liiklustrassid loovad rajameistrile võimaluse korraldada ületuskohtade abiga otsustavaid teevalikuid. Ohukohad: sõiduteed. Olge ettevaatlikud selle ületamisel!!
Varasem kaart:
https://orienteerumine.ee/kaart/?eolcode=2018015
Kaardi mõõtkava kõigis võistlusklassides on 1:4000.
Kaardi autor on Sergei Rjabõškin.

KASUTATAV MÄRKESÜSTEEM

Kasutusel SportIdent (SI) märkesüsteem ning samuti on kasutusel puutevaba märkesüsteem (SI Air+). Korraldajatelt on võimalik rentida SI Air+ pulkasid hinnaga 3€ stardikord.

FORMAADI KIRJELDUS

Võistlus koosneb kahest jooksust. Esimene jooks on tavaline eraldistardist sprint. Eeldatav võitja aeg on 12 minutit. Kvalifikatsioon on maailma edetabelivõistlus. Teine jooks on viitstardiga sprint.

STARDID

Stardialasse sisenemine sulgub kell 12:00. Kõik võistlejad peavad enne enda starti läbima stardiala, kust nad saavad stardinumbrid. Stardialas on prinditud võistlusinfo, stardiprotokollid ning olemas on välikäimlad. Stardialas ei ole korraldaja poolt võistlejatele telke või muid katusealuseid – need tuleb võistlejatel soovi korral endal kaasa võtta. Stardikarantiini alal on keelatud kasutada nutiseadmeid või muul viisil saada infot võistlusradade ja võistlusmaastiku kohta. Eelstardi aeg on 3 minutit. Lisalegendid saab 2 minutit enne starti.
SPRINDI PLANEERITAVAD VÕITJATE AJAD: 12-15 min
Kontrollaeg on 1,5 tundi.

Stardiprotokoll / Startlist

VÕISTLUSKESKUS

Võistluskeskus asub Uus-Pae keskuse juures. Võistluskeskuses asub sekretariaat, pakihoid, WC. Eraldi pesemise võimalust ei ole.

KEELUALA

Osalejatel on keelatud enne võistlust märgitud ala piires kaardiga liikuda või läbi viia treeninguid.

AUTASUSTAMINE

Kõikides võistlusklassides kolme paremat võistlejat.

TULEMUSED

Ametlikud osavõistluse ja karikasarja tulemused pannakse hiljemalt päev pärast võistluste toimumist üles võistluste kodulehele www.terra-o.eu.

Tulemused / Results

Etapiajad / Split times

AUS MÄNG

Osalejad peavad lugu puhtast ja ausast spordist. Võistlustel kehtivad IOFi dopinguvastased reeglid täies mahus ja sellest tulenevalt on Eesti Antidopingul ja teistel dopinguvastastel organisatsioonidel õigus läbi viia dopingukontrolli kõikide osalejate seas.

FOTO JA VIIDEO JÄÄDVUSTUSED

Palun pange tähele, et võistluse ajal tehakse fotosid ja videoid.
Korraldajal on õigus kasutada kõiki korraldaja poolt ürituse raames tehtavaid fotosid ja videoülesvõtteid turunduslikel eesmärkidel ürituse ajal ja pärast seda. Kui teil on muresid, võtke palun ühendust peakorraldajaga.

 

MAJUTUSVÕIMALUSED

Majutusvõimalustega on võimalik tutvuda www.airbnb.com ja www.booking.com.

TOETAJAD